| IIIx333III a întrebat:

Stiti ca la vodafone este extraoptiunea aceea cu 3000 minute si sms in retea + 75 minute nationale si internationale. Dar cand incerc sa o activez imi spune: esti sigur ca vrei sa activezi optiunea cu 1000 de minute sms in retea? Pai cum... parca erau 3000? Cine imi poate explica, funda garantat.

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8894 a răspuns:

Extraoptiunea originala este de fapt cu 1000 de minute si sms in retea.O activezi pe aceasta iar apoi activezi si "Triplu minute" GRATUIT prin apelare la *100# /Promotie/Triplu minute.Si asa o sa primesti 2000 de min si sms la care se adauga cele 1000. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| IIIx333III explică:

@alexandra Si optiunea ramane mereu tripla? Sau dupa ce expira o sa revina la 1000 min si sms?

| Alexandra_8894 a răspuns:

Eu am aceasta extraoptiune si trebuie sa o reactivezi mereu.