| RedLove a întrebat:

Parintii mei au un cec de economi cu dobanda si castiguri in autoturisme din anul 1991 cu 5.000 lei pe el. La cec li s-a spus ca nu mai este valabil si il pot arunca. Oare chiar asa? Ce se intampla cuu banii parintilor mei, de pe cec? Cine stie sa imi dea si mie un raspuns, adic is bani 5.000 de lei. Ce pot face? Funda. Bye:*

1 răspuns:
| Robb_Skittels_1994 a răspuns:

Păi poate părinți tăi au cheltuit bani de pe el. Sau este posibil să fii expirat.Bani nu știu dacă îi mai poți recuperawinking Fundițăă?hee hee