| maryangelll a întrebat:

Poti sa-ti schimbi e-mailul primar de la facebook? Daca da cum?

2 răspunsuri:
| whitesensation a răspuns:

Daca te referi la e-mailul cu care te loghezi, il poti schimba doar odata cu contul.
Deci raspunsul este NU.

| Elizabella a răspuns:

Poți. Mergi la ACCOUNT SETTINGS, apoi la GENERAL, apoi dai EDIT la EMAIL, dai la ADD ANOTHER E-MAIL ADDRESS, o adaugi, aștepți e-mailul de confirmare pe adresa nouă, îl confirmi, apoi mergi iar la ACCOUNT SETTINGS - GENERAL - EDIT la EMAIL și unde scrie PRIMARY EMAIL, selectezi noua adresă.

Succes happy