| Chocoolatte a întrebat:

poti sa-ti schimbi numele pe facebook? Daca da cum?(funda)big grin

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Da, se poate.

1. Intra la ''Contul Meu''...e in dreapta sus

2. Da la ''Setarile Contului''

3.O sa vezi ca acolo scrie ''Nume'' si in dreapta lui scrie ceva de genul ''Schimba''

4. Da click acolo

Ai grija ca nu ai voie sa-ti pui nume cu semne (adica ♥ etc.).

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| MissMady a răspuns:

Bunabig grin...pai te duci la profilul tau si sub poza de profil apare "fotografii", "informatzi", etc. si tu dai la informatzi si iti apar activitatile, filmele preferate, cartile...etc. si dai la una din ele nu conteaza care si iti apare sa editezi si apoi o coloana in partea stanga si dai jos de tot la "date de contact" si iti apare acolo sus "emailu`" si dai sa il editezi p ala`, si apoi iti apare si numele si prenumele si editezi tu cum vrei numele si prenumele. Succes te-am pupatwinking