| Alyna19992013 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la cat timp apare revista Bravo Girl. Aceea la 11 lei.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Deci Bravo si Bravo Girl sunt in colaborare. Intr-o saptamana apare Bravo si urmatoarea saptamana apare Bravo Girl. Deci pe luna apar 2 Bravo si 2 Bravo Girl. Saptamana trecuta a fost Bravo deci saptamana asta va fi Bravo Girl cu tot cu carte adica la 11 lei.happy

O zi buna!

| Alyna19992013 explică (pentru Konata):

Sti si ce carte? te rog!

| Konata a răspuns (pentru Alyna19992013):

Pai in numarul trecut a fost Sacrificiul Final de Richelle Mead insa nu tot volumul. cred ca va fi urmatorul volum happy.

| Alyna19992013 explică (pentru Konata):

Oh ce pacat...eu astept vol 5 din fetele Gallagher...sti cumva daca va aparea tot cu Bravo Girl? happy

| Konata a răspuns (pentru Alyna19992013):

Nu stiu sad.

5 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Lunar