| DouaPuncteD a întrebat:

Buna TPU

Stie cineva ce se intampla?
Adica nu mi se vede avatarul decat la anumite persoane si din lista de messenger nu vad avatarul decat la maxim 5 persoane.

thinking

Help kiss

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ayan nu are dreptate, instaleaza Yahoo messenger 2011 si iti va da rezultate, daca nu crezi uitate la raspunsurile mele castigatoare si ai sa te lamuresti.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu numai la tine e problema asta, e de la serverele yahoo...asa ca nu dezinstala\instala messengerul ca nu rezolvi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti ni se intampla asta. Am auzit pe multi aici pe TPU ca daca instalezi Yahoo Messenger 11 o sa poti sa vezi avatarele, incearca poate merege dar sa stii ca pierzi arhiva.