| Barbie_9607 a întrebat:

Am messenger 11 si nu mi se vede avatarul bine se vede alb negru. ca in ceata.si mai sunt persoane in lista mea carora li se vede asa.stiu ca ar trebui sa schimb messuu` dar imi trebuie acesta. ce pot face? sa am si eu un avatar sa se vada calumea? si sa am tot messu asta? funda pentru cei care ma ajuta:*

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi messengerul! Micsoreaza poza in Paint si o salvezi in format jpg apoi o incarci la avatar.
Bafta!

| mgtow a răspuns:

Poti descarca versiunea moderna y.m. 2011 si nu trebuie sa stergi messengerul actual ca automat se schimba.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu am trecut pe YM10, am reuploadat avatarul, apoi am instalat din nou YM11. De atunci n-am mai avut probleme.

Răspuns utilizator avertizat