Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Stie cineva cum pot schimba data zborului cu Ryanair si cat ma costa?
Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti schimba, pleaca de la 30euro

https://www.ryanair.com/ro/ro/informatii-utile/centru-de-ajutor/taxe

ai aici taxele si modalitatite... da cine sa caute, nu mai bine cauta altii pentru tine?

| danutzu96 a răspuns:

Am fost si eu in situatia de a schiba ceva pe biletul de avion. Preturile sunt mari (jegmaneala aproape, pentru o greseala de nume 45 de euro...) Cel mai bine discuti la telefon cu ei.

| AlexanderMcQueen a răspuns:

Sunand la compania de la care ti-ai cumparat biletul, insa nu iti recomand pentru ca nu merita. Mai pui ceva si iei alt bilet.