| Garau_Bianca_1990 a întrebat:

Bună TPU, ştiți că la Facebook sunt unele aplicații gen: Află cine o să fie iubitul tău etc. Aş vrea să ştiu cum aş putea să pun eu la rezultat un nume ales de mine. Bineînțeles dacă se poate. Dau fundă, ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| cristinel375 a răspuns:

Acele aplicatii sunt random, asa sunt ele de la Facebook, daca vrei sa iti apara persoana de care iti place si pe care vrei sa o impresionezi, dar refresh de mai multe ori sau daca nu, iti dezactivezi contul de Facebook si ii spui in fata ca-l iubesti! =]]]

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci propria aplicatie si gata