| DoarOana a întrebat:

Stiti un site sigur unde as putea care au fost ultimele plati facute pe internet cu cardul?
Mi-ar trebui un extras de cont de la banca dar cea din zona in care ma aflu e inchisa.

Răspuns Câştigător
| Epurean a răspuns:

Cel mai sigur e HomeBank dar trebuie sa vb la banca ta ca sa-ti dea acces la acest serviciu. Altul ar mai fi PayPal, dar trebuie sa faci cumparaturi prin ei ca sa vezi ce te intereseaza

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva. Singurul loc de unde poti afla este banca ta iar pe internet doar daca ai activat si ai acces la serviciul de Internet Banking (acesta are diverse denumiri comerciale in functie de banca). Numai bine!