| habarnamcenume a întrebat:

TPU! Stiu ca exista un program unde vezi cine este invisible pe messenger. Are idee cineva de unde il pot descarca? Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Il cauti pe net.si nu este deloc gay sa vezi cine sta pe invisible sau nu.am tot dreptul sa ma uit si instant ma gandesc ca aceea pers care este pe invisible nu ma suporta sau nu vrea sa vb k mine, etc

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu ai nevoie sa te complici cu nici un program...

Foloseste linkul acesta http://detectinvisible.com/, este mai simplu si mai usor.

| iEmonel a răspuns:

Nu il descraci.
Cauti pe google invisible detector si acolo vezi.
Oricum e gay sa spionezi pe cine e invizibil. laughing

| roormaf12 a răspuns:

Da cauta pe net yahoo detector(asa ceva) si este si varianta de download eu am downladat-o si imi merge

| Lɑяisɑ a răspuns:

Buna! Acest program nu este de descarcat...el iti zice automat cine e pe invizibil, nu costa bani si n-are nici virusi. Uite un link :http://www.imvisible.ro/
Succes!

| tacitacitaci a răspuns:

Se pare ca il/o adunati pe el/ea cu linkuri.
Uite ce-a mai simplu lucru:
1. Intri intr-o convorbire de chat(nu conteaza cu cine, nu ii va aparea) si scrii "msg:ID" fara spatiu intre ele si fara ghilimele.
2. apesi Enter
3: se va vedea mesajul si langa : o sa iti apara o fetisoara.
Daca e galbena inseamna ca e online indifrent daca iti apare ca e om sau nu, iar daca e gri inseamna ca e afara.
Sper sa te fi ajutat.
PS: Sa-ti aduci aminte
Galben= Online
Gri= Offline
Pa

| AnonimD a răspuns:

Buna! nu trebuie descarcat
uite iti dau eu un link:http://www.ydetector.com/
e online
CP