| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU te plictisesti de un iphone 4s? ca as vrea sa mi-l cumpar, fundita:X

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un telefon. il folosesti sa suni si sa fii sunat ce treaba are cu plictiseala?

| NemNUZ a răspuns:

Te plictisesti si de un ferrari, daca punem problema laughing, dar eu spun sa astepti sa apara iphone 5winking

| Red9TDI a răspuns:

Nu prea ai cum, atat timp cat in AppStore ai peste 500.000 de aplicatii. Numai ca multe dintre ele sunt pe bani, dar merita!

| ralu184 a răspuns:

Eu am un prieten care are iphone 4 de 2 saptamani si s-a plictisit de el deja