| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU intrebare pentru toti cei care au un iphone 4s sa au facut o fotografie cu el se vede fain poza? ca as vrea sa imi iau unu. fundita:X

Răspuns Câştigător
| Kgh13023 a răspuns:

Se vede foarte bine! Eu mi-am facut poze cu el cand am sarit de pe un pod si au iesit foarte clare. Ca si cum as fi stat pe loc. happy

3 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Are camera de 8 MP, tu ce crezi?

| AndreiSirghe a răspuns:

Se vede mist rau are o camera de *mp si orezolutie foarte mare

| XXXLilyXXX a răspuns:

Se vede fain cu el....Acum daca tu vrei sa-ti iei sau nu e alegerea ta