| 1718 a întrebat:

Unde as putea scoate cateva imagini ca poze digitale de pe telefon? Mentionez ca stau in jud Iasi. Astept raspuns de la persoanele care locuiesc in Iasi si stiu. Funda!

Răspuns Câştigător
| tzuria79 a răspuns:

Eu stau in Iasi, aici mergeam eu sa imprim poze, este Fuji pe Strada Palat Nr 1. Sper ca te-am putut ajuta.

| tzuria79 a răspuns (pentru tzuria79):

Am vrut sa spun ca am stat in Iasi, am casa acolo, si despre Fuji, ultima oara am mers la iei sa scot poze acum 3-4 ani.Cred ca inca opereaza!

1 răspuns: