| andreeadragutza22 a întrebat:

va rog ajutati-ma cu o problema vreau sa-mi instalez metinu in pc si decate ori mil instalez si dau incepe jocul m ise inchide pc se reseteaza singur de ce va rog am incercat l-am dezinstalat si l-am isntalt nu stiu de ce si so incarcat cum trebuie ajutati-ma dau funda marecrying

Răspuns Câştigător
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Poate ce`l care l`ai instalat are virusi...incearca sa instalezi altul.

4 răspunsuri:
| andreeadragutza22 explică:

Da e metin2 rosad si ar trebui sa mearga

| roxiii_6206 a răspuns:

Pai...fi atenta trebuie sa intri control panel dai acolo remove/instal programs si cauti metinu si dai.imediat remove. si nu cred ca o sa mai faca asa pc. oriqm trebuie sa aveti grija cu metinurile astea pentru ca nu e de glumit cu ele sunt pline de virusi

| eualexa29 a răspuns:

Care mt? Si asta depinde!

| VeveritZa1 a răspuns:

Uite andreea si mie mi s-a intamplat la fel calculatorul tau ne este bun daca ai incerca pe alcuiva ar merge. A sa am facut si eu la verisorul meu mergea si la mine nu. Asa mi se intamplase si mie. Sper ca te-am ajutat iar saca nu imi cer scuze.laughing