| anonim_4396 a întrebat:

Vreau s-a renunt la internet si telefon fix (romtelecom) am facut cererea dar nu stiu unde sa o trimit cine ma ajuta primeste funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O poti trimite la sediul central din Bucuresti ori la sediul judetean, gasesti adresele pe portalul oficial al Romtelecom. Numai bine!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Rezilieri@romtelecom.ro - prin e-mail.
În 17 zile te vor suna să te oferteze cu ceva mai bun și dacă totuși refuzi, în alte 30 de zile îți vor desființa serviciul cu condiția să nu ai datorii sau perioadă contractuală activă.

Succes.