| silviu30 a întrebat:

Salut fratilor! Am si eu o intrebare:care are internet de la Romtelecom prin telefon fix? Vreau sa stiu si eu daca e bun de ceva. Locuiesc la tara si nu este fibra optica. P.S. Daca cineva poate sa imi explice cum functioneaza m-ar ajuta foarte mult! Cheers!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu dar conexiunea va fi mai mult ca să te enerveze nu să navighezi pe internet, dar decât nimic merge și așa.Principiul e simplu modem ADSL și un spliter.

| MusicFan_6770 a răspuns:

Eu il am si viteza mea maxima de download e de 16 MB pe secunda.