| lillyxoxo a întrebat:

vreau sa am multe imi place pe facebook pe poze sau pe linkuri cum pot sa fac?

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Pune poze cu tine.

| Niiiicu a răspuns:

Eu tot nu inteleg ce vrei tu sa faci?thinking

| adrian6 a răspuns:

Ce nume de cont ai?

| lillyxoxo explică (pentru adrian6):

Raisa ray

| cammm a răspuns (pentru lillyxoxo):

Nu te ajuta la nimic daca ai mai multe sau mai putine like-uri.Nu lasa sa te stapaneasca facebookul ca pe alte persoane happyiesi la o plimbare cum e in poza aia a ta cu munti, sau prin alte locuri big grin

| adrian6 a răspuns:

Cauta un admin bun care sa stie sa managerieze contul si sa iti sugereze ce iar mai trebui sa mai adaugi.

| Beweird a răspuns:

Baga multi prieteni si cand bagi o poza noua dai distribuie la poze eu asa fac si primesc in jur de 100 cu 1000 si ceva de prieteni laughing

| xenonNDR a răspuns:

Copiezi linkul pozei de pe fb si il tirmiti pe mes si le spui prietenilor sa trimita mai departe si sa iti dea un like si asa faci rost de likerui pe fb ( funda big grin? )