| baiatuucupizzza a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe despre Avon Cosmetics trebuie in fiecare luna sa dau o comanda? Care este pretul minim la o comanda?

2 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Minim comanda pe luna 1X100 lei, cu cat comanda este mai mare cu atata comisionul tau e mai mare. simplu, pentru mai multe detalii avon.ro

| mariaaa15 a răspuns:

Poti sa dai comanda si de 50 de lei sau si de 10 lei, dar nu ti se mai acorda discount, poti incerca oriflame e mult mai ok, ai mai multe oportunitati si iti ies mult mai multi bani, poti incercawinking pentru mai multe detalii : anaa1496@yahoo.comwinking:*