| Krosa a întrebat:

Buna TPU vreau sa vad raspunsuri de la baieti in general dar si de la fete baieti sunt mai sentimentali ca fetele adica ei se indragostesc mai repede de o fata? nu se pot culca daca nu se gandesc la acea fata? etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde de fiecare baiat.
Unii baieti se gandesc aproape mereu la fata pe care o iubesc; in schimb, altii sunt foarte indiferenti.
De obicei, un baiat se indragosteste mai repede, dar uneori, ii trece la fel de repede laughing.

1 răspuns:
| Criterion a răspuns:

Nu cred ca sunt mai sentimentali decat fetele.
Cand esti indragostit, fata sau baiatul din mintea ta iti ocupa toata "latimea de banda" sa zic asa, nu mai poti face nimic fara sa te gandesti la ea/el.E ca un drog.Te raportezi tot timpul la el/ea si visezi cu ochii deschisi. Pur si simplu lumea devine mai frumoasa.