| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Mi-am descarcat de curand yahoo messenger 11.5 si totul e ok pana cand imi bag id si parola... cand incerc sa intru imi spune ceva in genu "We can't sing you in to Yahoo! Messenger", imi spune ca are ceva problema internetu' dar pe google pot intra si pe orce site numa pe mess nu. va rog dati'mi o idee orce cum sa fac sa functioneze messu'! mersi mult de tot

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

Pai daca ai antivirus pote la blocat (nu i-a dat acces la internet)