| bomboniktadulcik a întrebat:

Buna tuturor acum o saptamana am fost la cangurul la engleza (26 ianuarie)
acum eu tot caut rezultatele dar nu le gasesc nikierii pllzzz spuneti-mi unde le potr gasi sau macar cand apar ca am auzit ca apar in martie dar asta e o prostie pentru ca anul treqt nu a durat atat si nu le gasesc deloc vreau sa stiu ce am facut anul treqt am avut 101, 1 punctajul dar acum nu stiu daca am facut prea bine dar macar sa nu mai fiu asa de qrioasa, va rog raspundeti-mi cat mai repede, bineinteles ca va voi da funda si voturi numai raspundeti-mi sau macar lasati-mi un mesaj pe id ubitha_ta97
va multumesc tuturor...v-am pupat, astept sa-mi raspundeti

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

O sa dureze cateva luni, martie aprile... funda?

2 răspunsuri:
| brigy_2683 a răspuns:

In martie aparwinking asa scrie pe site-ul oficial happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut grilele de corectare pe site-ul Cangurul..., nu si punctajele.