| pumpkinky a întrebat:

Buna tuturor :*
Am avut nota la liceu scazuta la 7 din cauza absentelor.
10absente= -1 punct la purtare

O sa ma afecteze asta cu ceva pe viitor?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai avut nota 7 la purtare pe toti anii sau pe un semestru?
Nota la purtare acest 7 in cazul tau nu influenteaza cu nimic nici facultatea nici angajarea.
Cei care isi dau cu parerea pe aici sunt niste copii care nu au scoala vietii inca.

| Bonotralalala a răspuns:

Daca vei dori sa dai la facultatea de drept cica trebuie sa ai 10 pe linie la purtare...

| OnePiece a răspuns:

Pai nu poti lua premiu sau ceva dar in rest ar trebui sa treci fara probleme.

| pumpkinky explică:

Va multumesc.

| pumpkinky explică:

Doar intr-un singur semestru am avut 7 la purtare, nu pe un an de liceu sau pe toti anii.winking

| MrMouse44 a răspuns:

Da,dacă vei dori să te angajezi undeva și va trebui să aleaga intre tine si altul care are media la purtare 10 clar ca alege acea persoana.O ZI BUNA