| Georgiana2505 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Cand introduc adresa de e-mail pe facebook aceasta imi memoreaza adresa.Insa nu aceasta este problema mea. Uneori mai gresesc adresa si imi apar toate adresele gresite cand vreau sa introduc din nou adresa.Cum as putea sa le sterg?

1 răspuns:
| ITvladutu a răspuns:

Depinde de browser. stiu ca pe google chrome, tii apasat pe sagetica sa te duci inapoi si apesi pe afisati intregul istoric. Acolo dai pe stergeti datatle de navigare, si apesi pe casutele de acolo, de obicei pe toate in afara de parolele salvate daca vrei. BAfta!