| AnoNimNoNim a întrebat:

Buna,tuturor! Am tableta Serioux S900TAB Cu memorie interna de 4GB iar la setari am acolo stocare si cand m-am uitat acolo si ca am doar 1GB liber sa bag aplicatii,jocuri, etc...Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| EugenRomaniuc a răspuns:

Deoarece 3 GB sunt folositi de catre sistemul de operare si celelalte aplicatii deja instalate pe tableta. Ca si la windows, chiar daca ai un HDD de 250GB paartitia cu windows va fi 50 si tie iti va ramane spatiu sa-ti stochezi jocurle/muzica/filmele de doar 200 GB

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Tableta are 4 gb dar numai 1 gb memorie libera pentru utilizator

| AnoNimNoNim explică:

MS mult