| anny9999 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si sa imi spuneti un site de unde pot invata calumea limba engleza.As vrea sa invat vocabular cat mai mult,gramatica toata si detaliata(morfologie si sintaxa),sa fie toate "capcanele" si chichitele limbii, si sa aiba si fonetica sa ma invete cum sa pronunt corect si sa fie si chestii de ascultat clare ca sa invat sa inteleg ce vorbeste cineva in engleza. Vreau asta si pentru competentele de la bacalaureat pe care o sa le dau anul viitor dar si pentru mine pentru ca chiar vreau sa stiu engleza si am avut ghinion in scoala si am dat intotdeauna de profesori de engleza care nu ne-au invatat nimic

1 răspuns:
| WeAreLegion a răspuns:

Cu site-uri si din astea nu faci treaba, daca vrei sa inveti inscriete la un curs, daca nu vrei curs invata cu dictionarul in mana!