| 4Hope a întrebat:

Buna tuturor. La water parca platesc doar intrarea iar toboganele si piscinele sunt gratis? Eu asa stiam. Dar terenul de fotbal, de volei sezlongurile si umbrelele toate astea sunt gratis? De costat presupun ca sunt doar fast foodurile si cafenelele. La ei pe site asa scrie acum vreau sa stiu cv sigur.

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Platesti intrarea si ai acces la tobogane si piscina + seslong (eventual umbrele daca mai sunt disponibile).
Normal ca iti vei plati cafelele etc laughing
Terenul de footbal se plateste separat dar nu mai stiu exact cat costa.