| Alyna19992013 a întrebat:

unde pot vedea rezultatele la olimpiada de istorie clasa a 8 a, faza pe sector (sector 3)? Am tot cautat dar nu am gasit nimic pe net si sunt foarte curioasa daca am trecut pe municipiu.

FUNDA...

2 răspunsuri:
| Marian001 a răspuns:

Buna..Nu poti vedea rezultatele decat la centrul de examen, deci in locul in care ai sustinut examenul.Sau poate pe site-ul inspectoratului scolar.

| CouldntFindAnotherUsername a răspuns:

Eu stiu ca rezultatele se afiseaza la scoala/liceul unde sustii olimpiada, cel putin asa am aflat de la profesori kiss Sper ca te-am ajutat. Mult noroc!