| Georgyana98 a întrebat:

Buna unde sa intru sau cum sa fac sa aflu caracteristicele calculatorului meu

funda

5 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Intri la START, dai in dreapta la RUN si scrii 'dxdiag' (pentu varianta in engleza)
intri la START, dai in dreapta la EXECUTA si scrii 'dxdiag' (varianta in romana)

| Xlove64 a răspuns:

Intra in My computer si vezi ca deasupra unde scrie Hard Disk Drives o sa-ti apara scrii sintr`o bara mai lunga SYSTEM PROPERTIES si da`i acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu este cu acest program portabil, nu. l instalezi, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/vizualizare-caracteristicile.html care iti arata detaliat toate carecteristicile computerului plus temperaturi procesoare

| CAMELEON07 a răspuns:

Buna.Intri in bara de START, dai la RUN si scrii''dxdiag''.
fundita?smug

| daniella200 a răspuns:

My computer -> click dreapta -> properties happy Daca nu te multumesti cu atat ai si device manager pe acolo.