| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cuceva de ce cand intru pe facebook sus unde scrie profil si settiong nu imi mai apare cautare prieteni si jos in dreapta unde e chatul nu imi apar preiteni dau si nu-mi apar cei intrati doar uneori dc? sad Dau fund a pentru primul raspuns spuneti-mi crying ce e de facut

1 răspuns:
| lorena_4201 a răspuns:

Incearca sa dai restart sau refresh la pagina ...sau sign out si apoi din nou un sign inhappydoar zic asa pentru ca poate merge dar mie nu mi s-a intamplat niciodatabig grin