| love3372 a întrebat:

Am o problema cu chatul de la facebook, de cateva zile. Atunci cand intru imi apar 60 de prieteni intrati, spre exemplu. Peste cateva minute imi apare ca am doar vreo 2-3 intrati. Daca ma loghez si intru din nou isi revine. I s-a mai intamplat cuiva? Ce as putea face? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie iti arata doar citi au fost pe facebook dar nu vad nici o problema in asta...multa bafta

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Da si eu am problema asta probabil e mult prea incarcat site-ul