| kaka1886 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o problema.Am un Samsung Galaxy Mini dar nu stiu cum sa pun jocuri pe el.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Atunci descarca pe pc apk-urile si baga-le prin cablu de date.

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Descarca-le din market. Vrei sa spui ca ti-ai luat android si habar n-ai cu ce se mananca?
Bravo, felicitari!
Sper ca nu incerci sa bagi pe el jocuri java.

| kaka1886 explică:

Nu bag pa java ca nu-s nebun dar am nevoie de net pentru market si eu am numar de Italia nu pot sa-mi pun

| kaka1886 explică:

Daca as avea cablu de date as baga dar eu am un card mai mare care il bag in pc impreuna cu cardul mic.