| Alinsoroceanu a întrebat:

Vineri la scoala la un test am luat unu din cauza colegei de banca. Ea nu a invatat si mi-a spus sa-i dau caietul meu. Si m-a prins doamna si a spus ca eu am copiat. I-am spus adevarul, dar nu ma crede. Cum pot sa o conving, va rog, dati-mi un raspuns.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti s-o rogi sa va asculte pe amandoi din ce v-a dat la test si se va convinge cine stie si cine nu stie.
Pe de alta parte cred ca, in mod normal, ambii ar trebui sa primiti nota 1, ambii ati incalcat regulamentul.

| Alinsoroceanu explică:

Si cel mai tare ma supara ca nu ma crede.