| BeSmart17 a întrebat:

Vreau sa comand o husa online si mi-a spus ca husa e resigilata si prezinta mici zgarieturi sau pete. Ce inseamna asta?( husa e cu apa si sclipici inauntru)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai clar de atat cum voiai sa iti explice?
E resigilata, adica a fost folosita sau deteriorata la transport si prezinta acele urme de deteriorare pe ele. Mi se pare destul de clar

| BeSmart17 explică (pentru suntserios):

Adica a fost folosita de cineva inaintea mea?

| suntserios a răspuns (pentru BeSmart17):

Cel mai probabil. Daca e vorba de eMAG, ca aia vand resigilate, dar unele produse din acea sectiune sunt si utilizate deja

| BeSmart17 explică (pentru suntserios):

Este de pe Facebook:selfie-sticks.ro(ceva de genul).dar s.ar vedea tare?

| ihavealotofquestions a răspuns:

Salut, inseamna ca are foarte putine zgarieturi si nu e noua, adica e deschisa (iti recomand sa iti iei huse de pe guardo shop, e ft bun eu de acolo am gusa)

Sper ca te-am ajutat!

| ihavealotofquestions a răspuns:

Hey inseamna ca are mici zgarieturi si e deschisa, adica nu e noua si e repus sigil pe ea
Sper ca te-am ajutat!

| BeSmart17 explică (pentru ihavealotofquestions):

Am inteles..sunt deschise(adica si folosite?)