| BezeaToxica a întrebat:

Ce inseamna tableta resigilata ( de pe eMAG), adica decat scoasa din cutie si pusa la magazine, fara zgarieturi, fara defecte nu?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Este vorba de o tabletă care a fost returnată fie din cauza faptului că are un mic defect, fie din cauza faptului că nu a mai dorit-o cumpărătorul. Ştii că în maxim o lună ai dreptul să returnezi produsele de la eMAG.

Pa-pa.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E o tableta care a fost returnata si prezinta mici defecte care sunt prezicate

suntserios
| suntserios a răspuns:

La fiecare produs resigilat pe care il comanzi scrie exact defectul pe care il are

| LTAA a răspuns:

La eMag daca nu esti multumit de un produs il poti returna in 30 de zile (1 luna), apoi ei il revand second-hand numit ca si resigilat la un pret mai mic, depinde de defecte, zgarieturi, etc!