| tony10 a întrebat:

Buna Vreau Idul Lui Inna FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna_blowjob_slut
inna_filthy_bitch

10 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Eu o vreau pe Inna...ca pe mess nu prea intru.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu prea ai cum sa faci rost de el pentru ca s-ar putea sa nu aiba la cat de ocupata este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati o viata.

| NemNUZ a răspuns:

Tony,, inteleg ca esti mic si na crezi tot ce vezi la televizor, dar Inna nu are timp de tinesad, marog spune ea ca va iubeste (pe voi fanii...) dar spune doar asa ca sa ii ascultati hiturile, crezi ca ea ar vrea sa vorbeasca cu toti fanii, NU, ei ii pasa doar sa aiba porsche, vila, bani si sa stii ca are ia prietenii... sad dar stai calm sunt 3 miliarde de fete pa pamant happy

| BlackFuneral a răspuns:

Du-te si impuscate ma rolling on the floor)))
Auzi vrei si tu id-ul lui Inna
inna_curva_****a_in_cur
Multumit?laughing

| codrinstefan2103 a răspuns:

Măi Toni, câți 10 ani ai? Așa-i că-i greu cu internetul ăsta? Întrebi și tu ca să te afli în treabă.

| andreisoci a răspuns:

Binerolling on the floorsi eu il vreau

| tony10 explică:

Idul lui inna este inna_love_you1 bai =)

| trancan a răspuns:

Cati ani ai cine te crezi ca poti sa vb cu ia nu poti ca ia are un aidiu personal