| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar mp3. Ma gandeam sa il iau online dar nu sunt sigura, voi ce spuneti... Din magazin ( am vazut ceva si in Real ) sau online? Si la ce magazine online de incredere as gasi ce caut?

3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Recomand sa il iei din magazin. Daca faci cum am facut eu de am comandat un mp4 din iasi fara sa stiu te trezesti ca ai 4 milioane de dat si mp4 costa 1 straight face

| Rapu a răspuns:

Poti sa cumpewri si de pe net 100% fara probleme. De ex eu mi-am luat adidasi d p siteul okazii.ro

| DeadhAngel a răspuns:

Bella xD eu iti recomand sa te duci la un magazin real si sa-ti cumperi un mp3 caci stii cum este situatzia azi pe web - te fura si te vinde cu papuci cu tot asa ca mai bine du-te la magazin si ai grija pe ce cheltui banii!