| kiss100 a întrebat:

vreau sa imi fac o suvita rosie doar ca am parul saten si nu cred ca o sa arate cum ma astept eu. stie cineva ce fel de vopsea ar trebui sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Ama112 a răspuns:

Si eu am parul saten si am incercat mai multe culori:
- Albastru nu merge
- Galben nu merge
- Verde nu merge
Chiar vineri mi-am facut Rosu pot sa spun ca imi sta foarte bine pe langa restul culorilor... acum cu vopseaua depinde de ce culoare preferi mai inchis, mai deschis. Eu am folosit l'orealbig grin Fundabig grin

3 răspunsuri:
| lostsoul4ever a răspuns:

Deci cumperi decolorant de la Calos iti decolorezi suvita de par si dupa ce e decolorata poti sa o colorezi cu Castelani, violet de gentiana, albastru de metil ce culoare vrei tu se gasesc in farmacie. eu mam facut mov cu violet de gentiana Succes!

| kiss100 explică (pentru lostsoul4ever):

Multumesc mul

| lostsoul4ever a răspuns (pentru kiss100):

Sa fi iubita!