| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa-mi cumpar niste colanti si nu stiu ce marime mi se potriveste am 1, 55 inaltime si 45 kg si cea mai mica marime de pe site este 32 ma ajutati va rog plzhee hee

1 răspuns:
| RebekahGby a răspuns:

Daca nu stii ce marime ai, mai bine du-te la magazin tu si probezi, si daca tot probezi si daca vezi ca iti vin e o eticheta pe colanti si scrie marimea colantilor adica cea care ti se potriveste, iti iei si colanti mai afli si marimea tahappy happy mai simplu decat sa te complici laughing Sunt destui colanti la magazin nu trebuie neaparat dupa net.