| elenasofia a întrebat:

Buna vreau sa-mi fac un cont in "ask.fm" si trebuie sa scriu username cel putin 3 caractere ..adica?
Cat mai repede. funda

Răspuns Câştigător
| ciotori a răspuns:

Cel putin 3 litere

7 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Oh God sper ca nu ai de gand sa faci copii.

| FaithGaga a răspuns:

Adica numele de utilizator sa aiba cel putin 3 caractere (litere)winking

| MishelleArt a răspuns:

Adica username sa contina minim 3 litere. Funda?

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Numele tau trebuie sa aiba mai mult sau mai putin de 3 litere.

| alice31 a răspuns:

Caracter inseamna litera sau semn (. = ) sau cifra deci tr sa folosesti mai mult de 3 litere

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Adica numele contului tau de,, ask.fm" sa nu aiba mai putin de 3 litere.winking

| Florentina_Maria_2001 a răspuns:

Maya mary marya