| xAleexandraax a întrebat:

Vreau sa stiu daca e bine sa dau numarul meu de telefon pe MeetMe [ credite pentru imvu ]. Va rog, justificati raspunsul.
Funda cel mai bun raspuns, + Vot celelalte rapunsuri.
Multumesc anticipat! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Parerea mea e ca nu e bine sa-ti pui nr de telefon pe toate site-urile ..Cine stie ce oameni iti cloneaza sim-u sau te suna zi si noapte big grin

[ Eu odata mi-am pus nr de telefon pe un site, ca na, avem sanse 1 din 3 sa castig un Samsung Gaslaxy Ace ..si toata ziua imi trimiteau mesaje cu intrebari la care eu trebuia sa raspund, si am reusit sa dezactivez ca sa nu-mi mai trimita mesaje.dar imi luau 6€ pe luna o.O si am schimbat sim-u ]

1 răspuns:
| varanudorm a răspuns:

Nu te-as sfatui sa iti publici numarul de telefon pe internet ( sau adresa, chestii personale ) pentru ca nu poti stii niciodata cine te suna, sunt multi dubiosi pe lumea asta.