| TheLastDancer15 a întrebat:

Vreau să trimit un e-mail, iar după ce am dat 'send' mi-a apărut o căsuţă în care trebuia să îmi scriu numele, apoi adresa de mail şi la ultima nu ştiu ce trebuie să scriu :
'My incoming mail server is (de bifat dintre POP3, IMAP, HTTP) server';
'Incoming mail (POP3, IMAP, HTTP) server: (spaţiu liber de completat)'
'An SMTP server is the server that is used for your outgoing e-mail. Outgoing mail (SMTP) server:' (spaţiu liber de completat).
sad mă ajutaţi vă rog? Ofer fundă!

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Ce serviciu de e-mail folosesti?