| andrada a întrebat:

Buna!
Cum imi fac un nou cont de mail. Am completat tot acolo dar dupa ce scriu adresa si parola nu merge. ce sa fac?
vot+funda

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Pai iti scrie cu rosu mai sus care e problema, probabil ai lasat ceva lipsa necompletat sau nu ai completat ceva bine, ca altceva nu vad de ce nu ti-ar merge.

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună cloe11,
Şi eu am păţit la fel.
Am dat restart la computer, iar când am încercat din nou a mers.
Acum depinde...

Baftă!
Şi să îmi zici cum a mers până la urmă...
O zi splendidă, plină de surprize tuturor, dragilor useri!

| DelphhiN a răspuns:

Daca ai adresa de messenger.ai si adresa de mail...se adauga la adresa de messenger " @yahoo.com "... sper ca te-am ajutat. pupici