| didibmica a întrebat:

Vreau sa va intreb care e diferenta dintre o carte chiosc si una normala. De ce la chiosc e mai ieftina si daca in carte de la chiosc nu se sare peste anumite paragrafe, adica daca cele doua sunt la fel. dau funda si mersi

Răspuns Câştigător
| 9 PM a răspuns:

Este diferenta de pret doar. Ca sa isi vanda ziarele normal ca fac asemenea oferte. Eu mi am cumparat carti de la chiosc si poti sta linistita, nu sar deloc peste paragrafe. E vorba doar de reclama

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Adaug,este vorba si de pret, adica o editie princeps legata in piele etc va costa si un milion bucata, deci de aici faptul ca este in ambele locuri de vanzare.