| Cindy . ♥ a întrebat:

Vreau şi eu să-mi activez internetul pe telefon gratuit ( Vodafone ) Cum fac? Dar să nu mă coste nimic. :d

Răspuns Câştigător
| mihaela_5389 a răspuns:

Suni la relatii cu clientii, si iti activeaza ei, internetul pe mobil, gratuit, prima luna, si a 2 luna, costa 1, 99 E! Luna urmatoare iti ei alta cartela, iarasi ai net gratuit pe mobilbatting eyelashes! Asa fc si eulaughing)! jejejejeje! te pupiq:*:*:*!

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand s-a introdus internetul pe mobil, Vodafone a facut cadou la abonati cate o luna gratuit, tocmai ca promotie pentru ca acest lucru sa fie probat si cumparat de catre abonati.Acum nu stiu daca se mai poate... Uite ca am cautat si am gasit oferta:
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| Derye a răspuns:

Am inteles ca parca in Cosmote ai 7 zile gratuit.
Dar altfel nu merge net gratuit.

| adi4ever a răspuns:

Si eu vreau sa imi iau un ferrari si sa ma duc la femei pe gratis dar sincer nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba nu til mai activezi gratis ca dupa aia iti iau 20 de euro laughing pentru ca l-ai activat

| TheOriginalUser a răspuns:

Nu se poate fara sa te coste nimic.

| al3xxxutz a răspuns:

Nu mai se poate.

| McDonalds a răspuns:

Trimiti un sms la 321 cu textul steaua. Dupa aceea primesti un mesaj, nu conteaza si intrii pe net gratuit cam 7-10 zile. Dupa ce ti se termina valabilitatea la ne trimiti la 321 stop steaua si dupa aceea iarasi steaua.