| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Vreau sa`mi activez internetul pe mobil (la Vodafone) Vreau sa stiu daca platesc ceva sau este gratuit? Da`timi va rog mai multe detalii kiss Dau fundita :-)

7 răspunsuri:
| allyx14 a răspuns:

Daca ai wi-fi pe telefon merge daca ai si un aparat wireless, daca esti pe abonament da, dar trebuie sa platesti si daca esti pe cartela trebuie sa activezi o extraobtiunehappyfunda?

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru allyx14):

Nu sunt pe abonament... Trebuie sa activez o extraoptiune. Ma gandesc ca nu vreau sa platesc (mai mult) la factura... Deci daca il activez (fara abonament) nu platesc? happy

| allyx14 a răspuns:

Ba da...dar daca ai wi-fi nuhappy

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru allyx14):

Samsung S5230 are? raised eyebrows

| allyx14 a răspuns (pentru KiTTtTtTtTtyYyYyY):

Ce tel ai?

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru allyx14):

Samsung S5230 am happy

| AroundZendaya a răspuns:

Da, se plateste, la orice retea se plateste netul pe telefon. Ca sa ti-l activezi mentioneaza aceasta la reincarcare.