| bia3anca97 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cati bani ar trebui sa am pentru a ma duce la mare in eforie nord la o pensiune sau la particular? de cati bani ar trebui sa pun benzina daca stau in suceava? plz ziceti mi va dau fundita la cel mai explicit raspuns!big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Pai eu in Eforie Nord am gasit pensiune si cu 50 lei pe noapte, dar si mai scumpe(acum 2 ani, acum poate e 60, 70)
Benzina? hmmm...eu cand plec la mare fac plinu(cam un milion jumate)si daca e cazu mai bag la intoarcere
Oricum cand ajungi acolo, poti sa te duci in gara, si acolo gasesti o gramada de oameni care te intreaba daca vrei cazare
Noi cand am fost am mers cu trenu si cand am coborat multi oameni neau intrebat daca vrem cazare
Si intrebati si va spun cat sunt preturile, si ce are in camera, si noi ne-am dus sa vedem camera si nea placut si am ramas
Cum ziceam, am platit 50 pe noapte, am stat 10 nopti, si mie mi-a placut camera
Daca vrei detalii sau ceva, imi trimiti msj
Sper ca nu team plictisit
Bafta:*

3 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Daca vrei putem sa mai vorbim prin mesajebig grin
Ca si mie imi place sa vorbesc despre mare si n-am cu cinelaughing

| bia3anca97 explică:

Nu nu mai plictisit eu vreau sa stiu mai multe. eu am fost anul trrecut in eforie nord si am platit pe noapte 70 lei si vroiam sa stiu daca sa mai scumpit sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din suceava pana in eforie dus intors, 3 plinuri, cazarea pe noapte, depinde cand ajungi daca ajungi in week-end sub 100 nu gasesti, recomand inceputul saptamanii