| Andreea_Ramona_1996 a întrebat:

acum 2 saptamani am depus la posta un plic.L-am trimis in regim normal, fara recomandata si am fost anuntata acum, ca nici pana azi nu a ajuns la destinatie.
Am inteles ca persoana respectiva trebuia sa primeasca un aviz. Datele au fost introduse corect..si nici eu n-am primit aviz cum ca s-ar fi intors coletul.Stie cineva ce s-ar fi putut intampla?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Depinde de locatii...suna la oficiul postal, ei sunt cei in masura sa dea explicatii happy