| Theo9898 a întrebat:

Buna ziua! Am o intrebare! Am lucat ca inginer in Germania! Sunt in somaj tehnic ca am avut problema cu limba! Am reusit sa o invat pana la B1 dar trag tare sa ajung la B2! Cand ajung la B2 multe firme de ingineri ma vor cauta! In ce zone din Germania se fac cei mai multi bani? Unde sunt ei acum, la Berlin nu prea se fac!

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Ce fel de inginer esti? Esti pe proiectare, executie, vanzari, ofertare, etc.