| Blizzkid a întrebat:

Am si eu o problema cu setarea sunetului.Astazi mi-am luat o pereche de casti si am reusit sa setez boxele si castile sa mearga in acelasi timp.
Problema este urmatoarea eu doresc ca muzica, sau diferite sunete sa se auda in boxe si castile sa le folosesc doar pentru conversatii cu colegii prin programe pentru conversatii online gen ts, skype, yahoo call, ventrilo si asa mai departe.Precizez castile nu sunt pe usb...sunt un model simplu cu 2 iesiri(microfon+audio).

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Nu ai cum sa lasi muzica in acelasi timp ce vb adica merge da nu va intelegeti nu se poate face ce vrei tu

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Merge doar daca conectezi boxele la un MP3 sau ceva de genu ca sa asculti separatbig grin

| Blizzkid explică:

Oke multumesc pentru raspuns